Philips Oksijen Konsantratörü Fiyatları

Philips Oksijen Konsantratörü Fiyatları

Philips Oksijen Konsantratörü Fiyatları; Ülkemizde bulunan Amerikan ürünlerinden en iyilerinden olup oldukça kullanışlı bir markadır. Philips marka oksijen konsantratörü almak yada kiralık olarak hizmetlerimizden yararlanmak isteyenlerin bizleri araması yeterli olacaktır. İstanbul geneli servis ağımız ve profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

 

Konsantratör’de Ever Flo  Cihazı

Birçok hastalığın tedavi sürecinde kullanılmakta olan oksijen kaynağı konsantratör cihazları kendi aralarında boyutlarına, sağladığı oksijen kapasitelerine, taşınabilir özelliklerine göre ayrılmaktadır. Bu cihazlar arasında yer almakta olan Ever Flo modeli en sık kullanılmakta olan konsantratör modelleri arasında yer almaktadır. Birden çok modele sahip olan bu oksijen cihazları

 

Ever Flo Cihazı Özellikleri  

İlgili oksijen cihazı bünyesinde dakikada 5 litre oksijen akışı sağlama yeteneğine sahip olmakla birlikte ağırlığı 14 kilograma denk gelmektedir. Konsantratör cihazlarını kullananlar adına en büyük sorunlardan bir tanesi olarak kendini göstermekte olan cihazın çalışması sırasındaki çıkartmış olduğu yüksek ses seviyesi Ever Flo konsantratör cihazında daha kısık seviyede bulunmaktadır. Böylelikle daha az rahatsızlık hissi vermekte olması, diğer oksijen cihazlarına oranla bakımının daha uzun sürelerde ve kolay yapılabiliyor olması gibi nedenler Ever Flo cihazının oldukça fazla tercih edilmesi nedenleri arasında yer almaktadır. Cihaz içerisinde yer almakta olan gaz ayrıştırıcı filtrelerin diğer oksijen cihazlarında değiştirilme süresi yaklaşık olarak 3 yada 6 aylık periyodlar da iken Ever Flo oksijen cihazında iki yılda bir kez değiştirilmesi yeterli olmaktadır. Cihaz üzerinde herhangi bir nedenden ötürü oluşan arızalanma gibi sorunlar için yetkili servisin vermiş olduğu 3 yıl süreli cihaz garantisi bulunmaktadır. Elektrik gücü ile çalışmakta olan oksijen konsantratör cihazlarının birçoğu oldukça yüksek miktarda elektrik kullanımı gerçekleştirmektedir. Ancak Ever Flo cihazı bu hususta da avantaj sağlayarak elektrik harcamasında yarı yarıya katkıda bulunmaktadır.

Philips Oksijen Konsantratörü Fiyatları

Philips Oksijen Konsantratörü Fiyatları

Opı Sensörü Nedir?

Sağlıklı oksijen desteğinin sağlanması adına Ever Flo markalı konsantratör cihazlarında bulunmakta olan OPI sensörü, hasta kullanımı için çalıştırılmakta olan oksijen cihazının süre zarfı içerisinde verimli bir şekilde çalıştığını göstermekte olan, bir sensör cihazı yer almaktadır. İlgili cihaz üzerinde bulunan gösterge panelleri ve alarm sistemi oksijenin belirtilenden az olması durumunda hastayı uyarmaktadır. Böylelikle hasta ihtiyaç duymakta olduğu oksijen miktarını düzenli bir şekilde karşılayabilmektedir. Piyasada yer almakta olan oksijen cihazlarının büyük bir çoğunluğunda bulunmamakta olan bu OPI sensörü özelliği bulunmamaktadır. Böylelikle oksijen alımının düzenli olup olmadığı, alınan oksijenin miktarı gibi hususlar hasta tarafından takip edilememektedir.

14 Ocak 2018
8.064 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM

 1. Çetin dedi ki:

  Dedem de oksijen cihazı var artık nasıl yapmışlarsa gürültüden odada durulmuyor, zaten makinenin de vadesi dolmak üzere. Sürpriz yapıp yeni bir oksijen cihazı almayı düşünüyorum, o kadar çok ürününüz var ki insan karar vermekte zorlanıyor.

  1. admin dedi ki:

   Çetin bey merhabalar. Eğer sessiz ve iyi bir oksijen konsantratörü olsun derseniz sizlere AirSep Amerikan ürünümüzü tavsiye ederim. Eğer karar verirseniz 7/24 çalıştığımız için her daim arayabilirsiniz. İyi günler.

 2. semra dedi ki:

  Oksijen cihazları hakkında fiyat ve bilgi almak istiyorum. Marka ve modellerin olduğu herhangi bir fiyat listesi bulunuyor mu? Bu saatte kapalısınızdır diye mail attım.

  1. admin dedi ki:

   Semra hanım merhabalar, 7/24 çalışmaktayız istediğiniz zaman bizleri arayabilirsiniz. Maalesef internet ortamında fiyat yazmak Bakanlık tarafından yasaklandığı için fiyat yazamıyoruz.

 3. Nermin dedi ki:

  Merhaba,kayin pederime,10-15 saat günde tavsiye etti doktor,acaba oksijen űrünü fiyatını yazabilirmisiniz mail adresime? Teşekür ederim

  1. admin dedi ki:

   Merhabalar

   Ürün fiyatımız 2800 tl’dir.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
WhatsApp chat