Oksijen Cihazı Kiralama

Oksijen Cihazı Hikoneb Kiralama; Yerli meşeli olup Türk ürünüdür, kullanışlı ve ideal bir cihazdır. Amerikan, İtalyan ve Alman markalarına göre çok daha ekonomik fiyat ile oksijen cihazı kiralama imkanı sağlamaktadır bu markamız. hastalarımızın vücuttaki oksijen oranı düştüğünde oksijen cihazları bu düşüş yaşanan oksijen miktarını telafi etmeye yaramaktadır. Kiralık oksijen cihazı için bizleri arayınız. Oksijen cihazı kiralamanın en ekonomik yolu My Ticaretten kiralama yapmanızdır. Sizlere Türkiye’de üretilen hikoneb marka modeli tavsiye ediyoruz.

              ŞOK FİYAT; Bizi arayınız.

   Oksijen Cihazları Kiralama, Hikoneb Oksijen Cihazı Kiralama

Koah Ve Oksijen Tedavisi

Normal şartlar altında, sağlıklı bireyler havada bulunan oksijen miktarıyla yaşamlarını devam ettirirler. Ancak solunumsal yönden rahatsızlığı olan kişiler için bu durum maalesef geçerli olmaz. Böyle kişilere hastalıklarının durumuna göre extra oksijen desteği gerekmektedir. Sağlığa uygun bir şekilde oksijen sağlayan ürünlerse oksijen tüpleridir. Oksijen tüpleri farklı şekillerde ve kapasitede olabilmektedir.  Kapasitesi 10 litreye kadar olanlar taşınabilir özellikteyken 10 litreden fazla kapasiteye sahip olan tüpler tek kişi tarafından taşınması oldukça zor olan tüplerdir. Genel olarak ambulanslarda, hastanenin acil bölümünde ve evlerde taşınabilen oksijen tüpleri kullanılmaktadır.

Oksijen Cihazı Kiralama

KOAH Rahatsızlığı

KOAH, Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı olarak ifade edilmektedir. Yani sürekli olan ve tıkanıklık oluşturan bir akciğer hastalığıdır. Hastalık bulaşıcı değildir. Kişilerde uzun süreli zararlı gaz ve madde solunmasından dolayı, geri dönüşümsüz ve ilerleyici bir biçimde olan hava akımı kısıtlanması meydana gelir. Rahatsızlık kronik bronşite ve amfizeme bağlı olarak gelişmektedir. Bir kişide KOAH’tan bahsedebilmek için o kişide kronik olarak hava kısıtlanmasının meydana gelmiş olması gerekmektedir.

KOAH etkenleri genel olarak alkol ve sigara, hava kirliliği, kişinin mesleğinden dolayı ortaya çıkan faktörler, sosyoekonomik şartlar, solunum yolunda meydana gelen enfeksiyonlar, genetik yatkınlık ve akciğerde tahribat oluşturan hastalıklar şeklinde sayılabilir. KOAH dünya genelinde ölüm sebepleri sıralamasında 4. sırada yer almaktadır.

KOAH Rahatsızlığında Oksijen Tedavisi

KOAH rahatsızlığını tamamen yok edecek bir tedavi yoktur. Ancak hastalığın ilerlemesi yavaşlatılabilmektedir. Sigarayı bırakmak hastalığın ilerlemesini büyük ölçüde engellemektedir. Bir kişi KOAH hastasıysa, o kişinin kanındaki oksijen basıncı düşmektedir ve bu nedenle dokular yeterince oksijenlenememektedir. Oksijen yetersizliği başta beyin olmak üzere kalp, böbrek ve diğer organlara zarar vermektedir. Bu nedenle kişinin kanındaki oksijen basıncının ve miktarının arttırılması gereklidir. Bu da oksijen tedavisi ile mümkün olmaktadır.

Oksijen tüplerinin bu açıdan önemi büyüktür. Kişi oksijen tedavisi sayesinde tıkanma problemlerinde azalma yaşar ve kişinin yaşam süresi uzar. Uyku kalitesi düzelir ve kas-iskelet yapısında iyileşme olur. Hasta kişi bu olumlu etkilerden dolayı kendini çok daha iyi hisseder ve gerekli olan egzersizlerini de daha kolay bir şekilde yapar. KOAH rahatsızlığı bulunan kişilere uzun süreli oksijen tedavisi yapılabilmektedir. Bu tedavi de oksijen tüpleri ile yapılabilir. Uygun cihazlar kliniklerde ya da evlerde kullanılabilmektedir.

KOAH Ve Çalışma Sistem Özellikleri

65 yaşın altındaysanız KOAH teşhisi konduysa onunla yaşamaya çalışmak ve hatta çalışmak zorundasınızdır.Her gün işe yarayacak birçok avantajı olmasına rağmen, özellikle de çalışma saatleri boyunca ek oksijen gerektirdiklerinde akciğer hastalığı olan insanlar için son derece zorlayıcı olabilir. KOAH’lı çalışanlar, iş yerinde yaşanan zorluklarla yüz yüze kalmış tek insan değildir; işverenler de etkilenmektedir. KOAH işyeri verimliliği üzerinde çarpıcı bir etkisi olabileceği için, işverenler genellikle akciğer hastalığınızın işinizi nasıl etkileyeceğinden korkarlar. KOAH’lı bir çalışmada elde edilen sonuçlar, anket yapılan 2.426 kişinin % 37’sinin tanı konduktan sonra gelirlerinde önemli bir düşüş olduğunu ortaya koydu.

Oksijen Cihazları Kiralama

İşyeri Verimliliği: İki Yönlü Bir Sokak

İşyerinde üretkenliğin sağlanması çalışanla birlikte kesilmemektedir. İşveren, işinizin verimlilik gereksinimlerini karşılamada ve iş gücünde kalmanıza nasıl yardımcı olabilir?

Özel ekipmanların veya tıbbi cihazların edinilmesi – KOAH’lı insanlar sıklıkla ılımlı miktarda fiziksel aktivite gerektiren görevleri yerine getirmekte güçlük çekerler; Bu, uzun mesafelerde yürüyüş, ağır kutuları kaldırma veya uzun süre ayakta durmayı içerir. İşverenler hâlihazırda bir hareket yardımı kullanmayan çalışanlara bir scooter veya motorlu bir araba sağlamayı düşünmelidirler. İşten çıkarma veya yürüme süresini kısaltmak, aşırı fiziksel aktiviteye tolere edemeyen çalışanlar için makul bir alternatif olabilir.

İşinizi yeniden yapılandırma – İş yeniden yapılandırılması, bir işverenin bir çalışanın mevcut işinin niteliğini ve işlevlerini değiştirdiğinde gerçekleşir. Örneğin, pozisyonunuz ofiste ve ofiste aşırı miktarda hareket gerektiriyorsa, işvereniniz kişisel çalışma alanınızdan gerçekleştirebileceğiniz görevleri atayarak iş görevlerinizi değiştirebilir. Genel olarak makul konaklama, daha az kritik iş görevleri yapmanızı sağlar; pozisyonunuzun büyük bir revizyonu anlamına gelmez.

İşyeri hava kalitesinin korunması – KOAH semptomları genellikle toz, kimyasallar ve gazlar gibi çevresel tetikleyiciler tarafından ağırlaştırılır. İş yerinde iç hava kalitesini iyileştirmek için önlemler alan işverenler, sadece solunum rahatsızlıkları olan çalışanlar için değil, işyerinde üretkenlik her çalışan için arttığında şaşırmamalıdır. İşverenler iç hava kalitesini nasıl iyileştirir – hatta geliştirirler? İpuçları, ısıtma, havalandırma ve klima sistemlerini düzenli olarak muhafaza etmek, tüm bina veya bireysel iş istasyonlarında hava temizleme sistemleri kurmak, işyeri kirleticilerini azaltmak ve risk altındaki bölgelerde çalışan çalışanlara maskeler de dahil olmak üzere kişisel koruyucu ekipman sağlamaktır.

19 Kasım 2017
14.833 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM

 1. Murat Güngör dedi ki:

  Eniştem KOAH ve oksijen cihazının çok faydasını gördük. Kiralanması da güzel bir haber. Satın alamayacak durumda olanlar için iyi bir fırsat.

  1. admin dedi ki:

   Murat bey öncelikle bizleri tercih ettiğiniz ve aynı zamanda değerli zamanınızı ayırıp burada yorum yazmanız büyük incelik sonsuz teşekkürlerimizi iletiriz. İstanbul geneline oksijen konsantratörü kiralama hizmeti vermekteyiz, 7/24 kesintisiz olarak çalışmaktayız ve sizler için yollardayız. İyi günler dileriz.

 2. Berkan dedi ki:

  Allah koah’ı kimseye göstermesin çok zor bir hastalık. Kayınpederim 30 yıldan fazladır sigara kullanıyordu en son koah teşhisi konduğunda dünyası başına yıkıldı. Neyse ki sayenizde satın aldığımız oksijen makinesiyle çok daha rahat günlük işlerini halledebiliyor. Önceden birkaç adım attığında nefes nefese kalıyordu. Allah razı olsun

  1. admin dedi ki:

   Merhabalar, büyük geçmiş olsun. Malesef Berkan bey Koah hastalığı günümüzde oldukça sık görünmeye başladı. Oksijen cihazı kayın pederinize iyi gelmesi bir nebze morol olmuş sizlere, bu durum bizleride sevindirdi. İyi günler.

 3. banu usluer dedi ki:

  Merhabalar, öncelikle kolay gelsin. Yeğenim koah hastası ve oksijen konsantratörü almamız istendi. Maddi durumumuz fazla iyi olmadığı için kiralamak istiyoruz. Konuyla alakalı olarak yarın mesai saatleri içerisinde firmanızı arayacağım. Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Merhabalar, tabi ne zaman isterseniz arayabilirsiniz, firmamız 7/24 kesintisiz hizmet vermekte. Bekliyoruz aramanızı, iyi günler.

 4. Engin dedi ki:

  2 ay oldu kiralayalı ve gayet memnunuz. Şimdiye kadar hiçbir sıkıntı çıkarmadı bundan sonrada çıkaracağını hiç zannetmiyorum kalitesinden belli. Bu son ayımız bakalım

  1. admin dedi ki:

   Engin bey babanız yavaş yavaş toparlanıyor sanırım, siz ve babanız adına çok sevindik. Engin bey yolunuz düşerse bekleriz efendim, iyi akşamlar.

 5. Elfiye saadet dedi ki:

  Adanada oturuyorum
  Kiralamak ıstiyorum plıps markayı tercıh ederım
  57 çıktı kanda gaz kimi verir diyor
  Doktor 55 olursa verıyor devlet dedı

  1. admin dedi ki:

   Merhabalar Adana ya selamalar, Kiralık oksijen konsantratörü hizmetini sadece İstanbul geneline yapmaktayız. İstanbul dışı maalesef kiralama hizmeti vermiyoruz. Doktorlar kan gazı ölçer ve eğer dediği oranda kan gazında oran düşük çıkmaz ise oksijen konsantratörü devlet vermiyor. İyi günler.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
WhatsApp chat