Oksijen Konsantratörü İstanbul

Oksijen Konsantratörü İstanbul

Oksijen Konsantratörü İstanbul; Firmamız oksijen konsantratörü satışı ve oksijen konsantratörü kiralaması yapmaktadır. Siz değerli İstanbul sakinlerini isterseniz kiralık hizmetimizden yararlanır, isterseniz satış opsiyonumuzdan yararlanabilirsiniz. İstanbul dışı kiralama hizmeti vermemekteyiz.

 

Pnömotoraks İçin Oksijen Tedavi Olarak Kullanılabilir

Pnömotoraks için oksijen tedavisi çoğu zaman etkin bir tıbbi tedavi olarak kullanılmaktadır. Pnömotoraks, çökmüş bir akciğer ortaya çıktıktan sonra, plevral alan içerisinde gazların toplanmasıyla ilgilidir. Bir gerginlik pnömotoraksı, basınç altında plevra alanında hava neden olan tehlikeli ve sıklıkla ölümcül bir durumdur. Mediastinal yapılar genellikle yerinden tutulur ve kardiyopulmoner fonksiyonlar tehlikeye girer. Parietal veya visseral plevranı rahatsız eden donuk, künt veya delici bir yaralanma, pnömotoraksa neden olma eğilimindedir. İnanılmaz bir şekilde, Türkiye’de hastanelerde pnömotoraks ve gerginlik pnömotoraks sıklığı yoğun bakım ünitelerinde artmıştır.

Oksijen Konsantratörü İstanbul

Oksijen Konsantratörü İstanbul

Pnömotoraks Ve Tedavi Şekilleri

Pnömotoraksın arkasındaki fikir akciğerlerin genişlemesine izin verecek şekilde plevral alanı çevreleyen havayı ortadan kaldırmaktır. Bu tedavi, pnömotoraksın nedeni ve kapsamından etkilenir. Hafif ve spontan bir primer pnömotoraks tipik olarak herhangi bir hareketi içermez. Çoğunlukla ciddi solunum sıkıntısı oluşturmaz. Daha ciddi pnömotoraksın koşullarının çoğunda hastane ziyareti gereklidir. Küçük bir pnömotoraksın dışına hava çekmek için bir iğne ve şırınga kullanılabilir.

Pnömotoraks büyükse ve hasta nefes alma problemi yaşıyorsa göğüs boşluğunun duvarı içine göğüs tüpü yerleştirilir. Bu tüp, havanın göğüs duvarı dışına akmasına izin veren ve havanın geri içeri girmesine izin verecek bir düzenleyici ile bağlantılıdır. Hava ortadan kaldırıldığında, akciğerin genişlemesi yeniden başlayabilir. Germe pnömotoraks ciddi ve ölümcül bir bozukluktur. Havayı hızla ifade etmek için bir iğne ve şırınga gereklidir. Ardından, havayı çekmeye devam etmek için bir göğüs tüpü gömülebilir. Bir hastanın kan oksijen düzeyleri ve kalp ve solunum hızları, herhangi bir pnömotorakslı bir tıbbi personel tarafından gözlemlenmelidir.

 

Oksijen Terapisinin Önemi ve Yararı

Kronik pnömotoraksla karşılaşan kişiler havanın orada toplanmasını önlemek için plevral alanı kapatmak için bir ameliyat gerektirebilir. Aynı tarafta daha iyi olmamış veya tekrarlayan bir pnömotoraksa maruz kalmış bir pnömotoraks yaşayanlar için, sorunun kaynağını ortadan kaldırmak için ameliyat yapılmalıdır.

Oksijen tedavisi, kronik bronşit, şiddetli astım, pnömoni gibi bazı durumlarda solunum yetmezliği için gereklidir ve bazı durumlarda bir pnömotoraksa yakalanan hastalar. Pnömotoraks için oksijen tedavisi, duruma bağlı olarak yüksek veya düşük konsantrasyonda uygulanabilir. Pnömoni, tansiyon pnömotoraksı veya ciddi akut astım gibi ciddi akciğer rahatsızlıklarında daha büyük bir oksijen konsantrasyonu uygulanmalıdır.

 

06 Ocak 2018
4.376 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 16 YORUM

 1. Ersin dedi ki:

  Oksijen konsantratörünü firmanın Kadıköy şubesinden aldık. Gerçekten çok memnun kaldık. Ayrıca arkadaşlar son derece ilgili ve konsantratör ile alakalı olarak gerekli tüm bilgileri de tam anlamıyla verdik. Tekrardan teşekkür ediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Merhabalar, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürler.

 2. Faik dedi ki:

  Bende Pnömotoraks rahatsızlığına sahibim. Doktorun önermesiyle oksijen konsantratörü satın aldım. Fakat çin malı olduğu için sık sık arızalandı. Bu yüzden hemen geri iade ettim ve Amerikan malı bir cihaz aldım. Son derece memnunum.

  1. admin dedi ki:

   Faik bey ülkemizde ve Dünya genelinde en iyi ve kaliteli olan markalar Amerikan olanlardır. Çok doğru tercih yapmışsınız, tabi Çin markalarının bir çok marka ve modeli var piyasamızda, bazı Çin markaları oldukça sorunlu ama bazılarıda gayet kullanışlı oluyorlar. Bizden memnun kalmanız bizleri sevindirdi. iyi günler.

 3. serdar dedi ki:

  Oksijen Konsantratörü ile ilgili her türlü sorularımı ve merak ettiklerimi, büyük bir sabır örneği göstererek cevaplayan My Ticaret ekibine çok ama çok teşekkür ediyorum. Hiç düşünmeden tavsiye ediyorum. Merdiven altı firmalara hiç bulaşmayın.

  1. admin dedi ki:

   Serdar bey, vaktinizi ayırıp buradan bizlere olumlu yorumlar yaptığınız için çok teşekkürler. Görevimiz sizlere bil vermek, sizlerin bizlere sormak istediğiniz sorulara tüm içtenlikle cevaplamak, eğer bunda başarılı olabilsek ne mutlu bizlere. İyi günler dileriz.

 4. sibel dedi ki:

  My ticaretten Oksijen Konsantratörü satın aldım. Fiyatları beklediğimden ekonomikti ama en önemlisi ise cihazın muazzam bir şekilde çalışması ve alan içerisindeki tüm kötü havayı temizlemesi. Yıllardır hasret kaldığımız temiz havaya kavuştuk. Darısı sizlerin başına…

  1. admin dedi ki:

   Sibel hanım firmamızdan memnun kalmanız bizim için inanılmaz değerli. Fiyatlarımız piyasaya göre uygun olup, müşterilerimizi üzmemektedir. Fiyatlarımızın uygun olmasının nede ise alırken uygun almamız firmamız toplu alımlar yapmakta ve ülkemizde en yüksek satış oranlarını yakalayan firmalardan biridir, bu özelliğimizden dolayı iyi fiyat ve kaliteli ürünler alıp satmaktayız. İyi günler dileriz.

 5. kenan yıldırım dedi ki:

  faik bey bende sizin gibi çin malı aldım ama almaz olaydım. beni bu hastalık değil, çin malı cihaz öldürecekti. her gün bir sorun her gün masraf. Allahtan damadım Amerikan malı bir cihaz aldı da en azından ruh sağlığım düzeldi

  1. admin dedi ki:

   Geçmiş olsun efendim, iyi günler.

 6. suzan dedi ki:

  Oksijen cihazı ya da bu tarz diğer cihazları alacaklara kesinlikle My Ticaret’i öneririm. Ben bu kadar ilgili ve sıcakkanlı bir esnaf görmedim. Allah yardımcınız olsun.

  1. admin dedi ki:

   Suzan hanım bizi tercih ettiğiniz ve bizi tavsiye ettiğiniz için çok çok teşekkürler, geçmiş olsun Allah acil şifalar nasip etsin. İyi günler.

 7. Arif dedi ki:

  Google’da araştırma yaparken My Ticaret firmasını buldum. Buradan önce birçok yere gittim Çin malı ürünleri fahiş fiyatlara satıyorlardı. Sağolsun My Ticaret Amerika menşei cihazı gayet uygun fiyata satın aldık. Özellikle ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Arif bey bizlerden memnun kalmanız birleri bir çocuk misali sevindirdi. Türkiye’de en uygun fiyatları vermeye çalışan ve en iyi markaları satmaya çalışan My ticaret sizlerinde desteği ve bizleri diğer insanlara da tavsiye etmeniz sayesinde büyümeye vede daha kaliteli, daha uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermeye devam edeceğimizden emin olabilirsiniz. Teşekkürler.

 8. Fatih bal dedi ki:

  Oksijen konsantratörü kiralama ile ilgili bilgi almak istiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Merhabalar

   İstanbul geneline oksinjen konsantratörü kiralama hizmeti veriyoruz. Kiralık oksijen konsantratörü 3 ayrı model ile sizlere kiralama hizmeti veriyoruz. Çin markası, Yerli marka ve Amerikan marka oksijen konsantratörü kiralama yapıyoruz. İyi günler.
   https://www.oksijenkonsantratorleri.com/oksijen-konsantratoru-kiralama/

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
WhatsApp chat