Oksijen Konsantratörü Fiyatları

Oksijen Konsantratörü Fiyatları

Oksijen Konsantratörü Fiyatları; Bir marka ile değilde bir kaç marka ile hizmet vermekteyiz, Amerikan, Türk ve Çin markalarının satışını kiralamasını yapmaktayız. Oksijen konsantratörü fiyatı için bizleri arayınız. İstanbul’da olan yerimizden İstanbul geneline ücretsiz servis kurulum yapmaktayız. Türkiye geneline ize kargo ile gönderim yapmaktayız. Oksijen konsantratörü fiyat aralıkları öğrenmenin en iyi yolu sitemizde ilgili kategoriye bakmanız yeterli olacaktır. Hemen arayın hemen getirelim. 7/24 saat kesintisiz hizmet.

 

Oksijen Konsantratörü Hakkında Bilgi

Oksijen konsantratörü oksijen yetmezliği yaşayan hastalar için sürekli olarak sağlıklı oksijen üreten tıbbi bir cihazdır. İnsanın yaşamını sürdürebilmesi için gerekli olan oksijen havadan nefes yolu ile alınır. Solunan hava akciğerlerde içerisindeki diğer gazlardan ve zararlı maddelerden arındırılarak vücuda iletilir. Solunum yetmezliği nedeniyle nefes alamayan hastalarda ve akciğer hastalarında vücuda gerekli oksijen alınamaz. Bu durumda hastanın dışarıdan oksijen desteğine ihtiyacı olur. Hastalıkların ileri seviyesinde hastanın her gün uzun saatler boyunca oksijen desteğine ihtiyacı olur. Oksijen konsantratörü sürekli oksijen desteğine ihtiyaç duyan hastalar için sağlıklı oksijen üreten medikal bir cihazdır. Oksijen konsantratörü ortamdaki havayı alıp moleküler eleklerden geçirip filtre eder. Akciğerlerin yaptığı görevi yapan oksijen konsantratörü havanın içinde bulunan diğer gazları ve zararlı maddeleri temizler. Elde ettiği oksijeni sudan geçirip nemlendirerek sağlıklı oksijen üretimini tamamlar.

 

Akciğer Hastalarında Oksijen Konsantratörü Kullanımı

Akciğer hastalarında akciğerler vücuda oksijen sağlama görevini yerine getirememektedir. Bu hastaların vücuda gerekli oksijeni sürekli olarak oksijen cihazı ile almaları gerekir. Akciğer hastaları için en uygun oksijen cihazı olan oksijen konsantratörü hastaya sürekli oksijen desteği sağlar. Yani bir anlamda akciğer hastalarının akciğerleri görevini yapan oksijen konsantratörü hastanın yaşam destek ünitesi olur. Oksijen konsantratöründe üretilen sağlıklı oksijen burun kanülü ile hastaya bağlanır. Burun kanülü hastaya rahat hareket edebilme, yemeğini yiyebilme, konuşabilme olanaklarını sağlayan bir bağlantı yöntemidir. Oksijen maskesine oranla daha çok tercih edilen burun kanülü ile hasta oksijen konsantratöründe üretilen oksijeni rahatça alabilmektedir.

Oksijen Konsantratörü Fiyatı

Oksijen Konsantratörü Fiyatları

Akciğer Hastaları İçin Oksijen Konsantratörünün Avantajları

Akciğer hastalarının sürekli oksijen desteğine ihtiyaçları vardır. Bu nedenle oksijen konsantratörü akciğer hastalarının hastane ortamında uzun süre kalmalarına çözüm sağlar. Çünkü bu cihaz ile evinde de sürekli oksijen tedavisi yapabilen akciğer hastaları uzun süre hastanede kalma zahmetinden kurtulur. Oksijen konsantratörü hafif ve kolay taşınabilen bir cihaz olduğundan gittiği her yere cihazı yanında götürerek oksijen desteğini alabilir. Oksijen konsantratörü sayesinde sürekli oksijen alabilen akciğer hastaları daha rahat ve daha uzun yaşarlar. Yeterli oksijeni alan hasta daha zinde ve enerjik olur.

 

 

28 Aralık 2017
5.717 kez görüntülendi
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
WhatsApp chat