Oksijen Konsantratörü Fiyatı

Oksijen Konsantratörü Fiyatı

Oksijen Konsantratörü Fiyatı; Oksijen ihtiyacı olan insanların oksijen konsantratörü almadan önce bir araştırma yapıp bu şekilde oksijen konsantartörü almalıdır. Uygun fiyat ve kaliteyi bir arada sunan yerlerden alması alıcının karına ve yararınadır. Oksijen konsantratörü satışı ve kiralaması yapmaktayız.

 

Oksijen Konsantratörü Nasıl Çalışır

Oksijen konsantratörü, doğal yollarla vücuda gerekli oksijeni alamayan hastalar için sağlıklı oksijen üreten tıbbi bir cihazdır. Oksijen konsantratörü ortamdaki havayı alır ve moleküler eleklerden geçirir. Bu işlem ile havada bulunan azot gibi diğer gazları ve zararlı maddeleri filtre ederek ayrıştırır. Ürettiği bu oksijeni cihazın içerinde bulunan sudan geçirip nemlendirir. Böylece hasta için gerekli sağlıklı oksijeni üretmiş olur. Oksijen konsantratörü elektrikli bir cihazdır ve sürekli oksijen üretebilme özelliğine sahiptir. Oksijen konsantratöründe üretilen bu oksijen, oksijen maskesi veya burun kanülü ile hastaya ulaştırılır. Özellikle akciğer hastaları, koah hastaları ve solunum yetmezliği olan hastalar gibi sürekli oksijen desteğine ihtiyacı olan hastalar için oksijen konsantratörü hayati önem taşıyan bir cihazdır.

 

Koah Hastalarında Oksijen Konsantratörü Kullanımı

Koah hastalığı, uzun süre zararlı madde ve gazlara maruz kalan kişilerde ortaya çıkan bir akciğer hastalığıdır. Başlıca sebebi sigara kullanımı olan hastalık kronik solunum yetmezliği şeklinde ortaya çıkar. Koah hastalığı için ilaç veya ameliyat gibi bir tedavi henüz yoktur. Koah hastalığının başlıca tedavisi oksijen desteğidir. Bu hastaların gün içerisinde ve uyku esnasında uzun saatler boyunca oksijen cihazına bağlı yaşamaları gerekmektedir. Oksijen konsantratörü sürekli sağlıklı oksijen üretebilen bir cihaz olduğundan koah hastaları için acil destek ünitesidir diyebiliriz. Oksijen konsantratöründe üretilen oksijen burun kanülü ile hastaya bağlandığında hasta rahat bir şekilde sürekli oksijen alarak daha rahat ve uzun yaşayabilmektedir.

İstanbul Oksijen Konsantratörü Fiyatı

Oksijen Konsantratörü Fiyatı

Oksijen Konsantratörü Koah Hastalarını Hayata Bağlar

Oksijen desteğine sürekli ihtiyacı olan ve oksijen tedavisi ile hayatta kalabilen koah hastaları oksijen konsantratörü ile rahat ve ekonomik bir şekilde devamlı oksijen takviyesi alabilmektedir. Koah hastaları oksijen desteği almadığında bedene gerekli oksijen sağlanamadığından kısa süre içinde ölüm riski ile karşı karşıya kalırlar. Oksijensiz kalan vücutta tüm organlar iflas ederek yaşam sona erer. Bu nedenle koah hastaları için oksijen konsantratörü tam bir yaşam desteği sağlayarak hastanın hayatını devam ettirebilmesini sağlamaktadır. Oksijen konsantratöründeki oksijen burun kanülü ile hastaya bağlandığında hasta oksijen desteğini alırken rahat konuşabilir, yiyip içebilir, hareket edebilir.

02 Ocak 2018
10.684 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM

 1. i.ERDOĞAN TEZCAN dedi ki:

  dışarıda kullana bilen omuza takıp oksijen makinası fıatı nedir kıralık olursa fiat nedir bir cevap verirseniz sevinirim eşim için arıyorum KOAH hastası evde tüp ve makinası var dışarıya çıkması için arıyorum

  1. admin dedi ki:

   Merhabalar, Dışarıda kullanabilen oksijen konsantratörleri= Taşınabilir oksijen konsantratörü diye anılmaktadır, Kiralama malesef yapmamaktayız, fiyatları ise 10.000 ile 16.000 tl arasında değişmektedir. İstanbul içinde aynı gün teslimat yapmaktayız. İyi günler.

 2. i.ERDOĞAN TEZCAN dedi ki:

  KOAH hastası olan eşim dışarıda kullanması için taşına bilir oksijen üreten makanızma için

  1. admin dedi ki:

   Evet taşınabilir oksijen makinaları elimizde mevcut, İstanbul geneline ücretsiz servisimiz bulunmaktadır. iletişime geçerseniz ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

 3. burhan kolacan dedi ki:

  Bugün my ticaret ile iletişime geçtim ve derdimi anlattım. Allah razı olsun onlardan çok ilgilendiler ve modeller konusunda tek tek detaylı açıklama yaptılar. Hafta içi Kadıköy şubenize uğrayıp yüz yüze görüşmek istiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Merhabalar, Burhan bey, tabi istediğiniz zaman tekrar arayıp kafanıza takılan her hangi bir soru olur ise bilgi alabilirsiniz. İyi günler.

 4. Burak dedi ki:

  Geçenlerde bir video paylaşım sitesinde oksijen konsantratörünün çalışma mantığını izledim hayran kaldım. Çok güzel bir sistem ve solunum yolu hastalıklarına sahip kişiler üzerinde çok faydalı.

  1. admin dedi ki:

   Burak bey, daha eskilerde sadece oksijen tüpü var idi ve insanlar oldukça zor durumlarda kalmaktaydılar ama günümüzde imkanlar genişledi ve oksijen konsantratörü üretildi, şuan solunum sıkıntısı yaşan hastalar rahatlıkla oksijen alabiliyorlar.

 5. İlksen dedi ki:

  Taşınabilir oksijen cihazı almak istiyorum bilgi verir misiniz lütfen

  1. admin dedi ki:

   Merhabalar

   Tabi, lütfen verdiğim link’e tıklayın ve detaylı bilgi edinin, eğer kafanıza takılan bir soru olur ise bizleri arayınız.

   https://www.oksijenkonsantratorleri.com/tasinabilirsin-oksijen-konsantratoru/

   İyi günler.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
WhatsApp chat