Oksijen Cihazı

Oksijen Cihazı

Oksijen Cihazı; Bir çok model ile sizlere hizmet vermekteyiz. Oksijen cihazı almak isteyenlerin sitemizde beğendikleri modelleri bizlerle iletişime geçerek istedikleri modelleri elde edebilirler. İstanbul geneline ücretsiz servis ile sizlere hızlı bir şekilde ulaştırmaktayız. Oksijen cihazı isteyenler lütfen bizleri arasın.

 

Taşınabilir Oksijen Konsantrasyonunun Faydaları

Tamamlayıcı bir oksijen kullanmayı gerektiren bir akciğer hastalığına yakalanma söz konusu olduğunda bu tedavi sizi korkutabilir. Hastalıkla baş etmeyi kolaylaştırmak için yapabileceğiniz şeyler vardır. Oksijen birçok avantaj sağlar ve artık taşınabilir oksijen konsantratörleri ile özgürlüğünüzü ve bağımsızlığınızı koruyarak daha kolay nefes alabilirsiniz.

 

Egzersiz, Hayatta Kalmayı Arttırır

Oksijen terapisi, bazı hastalarda sağ kalımı artırır, günde en az 15 saat üstünüzde taşıyabilirsiniz. Günümüzün taşınabilir oksijen teknolojisi, haftanın 7 günü, günün her saatinde, portatif oksijen terapisini kullanmanızı sağlar. Çalışmalar egzersiz sırasında oksijen kullanımının daha uzun süre egzersiz yapmanıza izin verdiğini gösteriyor.

 

Zihinsel Uyarıyı Geliştirir Ve Daha İyi Uykuya Neden Olur

Zihinsel bir sıkıntınız var mı? Yeterli oksijen almadığınızda, beyniniz dahil olmak üzere vücudunuzdaki her organ etkilenir. Karışıklık, akciğer hastalığı olan kişilerin yeterli oksijen almayabileceğinin ilk işaretidir. Ek oksijen kullanmak beyninizi ve diğer hayati organlarınızı sağlıklı tutar.

Oksijen doyum seviyeleri, sağlıklı akciğerleri olan insanlarda bile uyku esnasında düşme eğilimi gösterir. Uyku düzeniniz sık sık bozulursa, bir gecede oksimetre testi yaptırmanız konusunda doktorunuzla konuşun. Uyku sırasında ilave oksijenden yararlanabilirsiniz, bu da ihtiyacınız olan geri kalan kısmı almanıza yardımcı olacaktır.

 

Ruhsal Olarak Da İyileştirir ve Dayanıklılık Artar

Çalışmalar, oksijen tedavisinin, biliş, performans ve ruh halindeki düzelme ile ilişkili olduğunu ve hatta özgüveninizi artırabilir olduğunu gösteriyor.

Gün içinde geçebilecek çok enerjiniz varsa, bunun nedeni oksijen seviyenizin düşük olması olabilir. Oksijen terapisi, giyinerek ev temizliği, yemek hazırlama gibi normal, günlük fonksiyonları yerine getirmeniz gereken dayanıklılığı verir.

 

İstediğiniz Yere, İstediğiniz Zaman Seyahat Edin

POC’ler her yerde taşınabilir. Onları tam olarak nereye getirebileceğiniz büyük oranda bireysel konsantratör ve yönetmeliklere bağlıdır.

  • Sürücü koltuğunun veya yolcunun koltuğunun arkasına sığacak kadar küçüklerdir. Çoğu araç şarj cihazına sahiptir, bu nedenle batarya seyahat sırasında şarj edilebileceğinden batarya ömrü araç seyahatinde bir sorun değildir.
  • Sırt çantası veya omuz çantası ile kolaylıkla kısa tren yolculuğuna çıkabilirler. Birden fazla saat süren daha uzun tren gezileri için, tren şirketine önceden bildirmek önemlidir; böylece size kurallarından ve ücret alınacak yer hakkında önemli bilgiler verebilirler.
  • Kısa vapur seyahatleri yapılabilir. Ancak pili şarj etmek için bir güç kaynağı bulmak önemlidir. Uzun gemi seyahatlerinde ise oksijen kullanıldığını gemi şirketine önceden haber vermek önemlidir.
  • Hava yolculuğu, uçağa getirebileceğiniz ve getiremeyecekleriniz konusunda doğal olarak en katı olan ulaşımdır. Havayolu şirketine danışılarak ve bilgi verilerek seyahat edilebilir.
10 Aralık 2017
3.950 kez görüntülendi
Contact me
whatsapp
phone
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.