Kiralık Oksijen Cihazları

Kiralık Oksijen Cihazları

Kiralık Oksijen Cihazları; Bir çok model satışı ve kiralık olarak sizlere sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizi daha iyi hizmet için ar-ge çalışmalarım devam etmektedir. İstanbul geneline kiralık oksijen cihazları hizmeti sunmaktayız. İstanbul dışına malesef kiralık oksijen cihazları hizmeti vermemekteyiz. İstanbul’da ikamet ediyorsanız ve oksijen cihazlarına ihtiyacınız var ise lütfen bizleri aramayı ihmal etmeyiniz. Sizler için Amerikan, Yerli ve Çin modelleri ile bir çok seçenek sunmaktayız. Uygun fiyatlar, kalite ve güveni bir arada sunan firma.

 

Oksijen Cihazı Hangi Amaçla Kullanılır

Oksijen cihazı doğal yollarla vücuda gerekli oksijeni alamayan hastalara oksijen desteği sağlamak amacıyla kullanılan tıbbi cihazdır. Oksijen cihazlarının en fazla kullanılanı oksijen tüpüdür. Hastanelerin acil servis ve yoğun bakım ünitelerinde sıklıkla kullanılan oksijen tüpü birçok hastalıkta ilk müdahale için hastalara oksijen desteği olarak takılır. Bir diğer oksijen cihazı da oksijen konsantratörüdür. Her gün uzun saatler boyunca oksijen takviyesi alması gereken akciğer ve koah hastaları gibi hastaların tedavisi için kullanılır. Uyku apnesi gibi hastalıklarda ise CPAP isimli cihaz kullanılır. Oksijen cihazlarına en çok ihtiyaç duyan hastalar akciğer hastalarıdır. Çünkü vücuda gerekli oksijeni sağlayan akciğerler görevini yapamadığından dışarıdan oksijen desteği şart olmaktadır. Bazı acil servise getirilen hastalarda ise sürekli oksijene ihtiyaçları olmadığı halde yoğun oksijen ilk müdahalede iyileştirici tedavi olarak kullanılır.

 

Akciğer Hastalarında Oksijen Cihazı Nasıl Kullanılır

Akciğer hastalarında akciğerler görevini yerine getiremediğinden oksijen cihazı sıklıkla kullanılmaktadır. Akciğer hastalarının hastanede yapılan tedavisinde oksijen tüpü kullanılır. Hastaneye gelen akciğer hastalarına yapılan ilk müdahale hemen oksijen tüpü ile oksijen desteği bağlanmasıdır. Oksijen tüpündeki oksijen, oksijen maskesi, burun kanülü veya oksijen kateteri ile hastaya bağlanarak verilen oksijen ile tedavi yapılır. Hastanın kan ve dokularındaki oksijen oranı arttıkça hasta kendini daha iyi ve zinde hisseder. Sürekli oksijen desteği alması gereken hastalar devamlı hastanede kalamayacakları için evlerinde hatta uykularında oksijen cihazına bağlı kalmaları gerekir. Bu hastalar için oksijen tüpünün evde kullanımı zor olacağından oksijen konsantratörü önerilir.

Kiralık oksijen cihazları İstanbul

Kiralık oksijen cihazları

Akciğer Hastaları İçin Oksijen Cihazının Önemi

Akciğer hastalarında oksijen cihazı adeta akciğerleri görevini görür. Akciğerler vücuda gerekli oksijeni sağlayamadığından oksijen cihazı hastaya oksijen desteği sağlar. Oksijen cihazı ile oksijen desteği verilmeyen akciğer hastaları ölüm tehlikesi ile karşılaşır. Çünkü insan vücudu oksijensiz yaşayamaz ve akciğer hastaları da doğal yolla oksijen alamadığından oksijen cihazı akciğer hastalarını hayata bağlar. Oksijen cihazları akciğer hastalarının can simididir. Zira oksijen cihazı akciğer hastalarının yaşayabilmesini sağlayan oksijeni sağlama görevini yerine getirir. Oksijen cihazı akciğer hastaları için çok mühimdir.

26 Aralık 2017
8.141 kez görüntülendi
Contact me
whatsapp
phone
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.