Kiralık Oksijen Cihazı

Kiralık Oksijen Cihazı

Kiralık Oksijen Cihazı; Bir çok model oksijen cihazını kiralık olarak vermekteyiz. İstanbul geneline kiralık oksijen cihazı hizmeti vermekteyiz. Oksijen cihazı isteyenlerin satıl alma yada kiralık olarak cihazı elde edebilirler. Firmamız oksijen cihazı işinde uzman kadrosu ve hızlı servisi ise İstanbul’da ön plana çıkmakatadır.

 

Oksijen Cihazlarının Özellikleri

Oksijen cihazları doğal yollarla oksijen alamayan hastalar için sağlıklı oksijen desteği sağlayan tıbbi cihazlardır. Oksijen cihazlarının en çok bilineni oksijen tüpüdür. Genellikle hastane ortamında daha çok kullanılan oksijen tüpü içerisinde sağlıklı oksijen barındıran silindir şeklinde metal bir cihazdır. Üretildiği malzemeden dolayı ağır olan bu cihaz tüp arabası ile taşınır. Bir diğer oksijen cihazı oksijen konsantratörüdür. Çanta büyüklüğünde hafif ve kullanımı kolay olan cihaz daha çok ev ortamında kullanıma uygun bir oksijen cihazıdır. Ortamdaki havayı alıp moleküler eleklerden geçirip filtre ederek hastalara gerekli olan sağlıklı oksijeni üreten tıbbi bir cihazdır. Uyku apnesi gibi hastalıklarda kullanılan CPAP gibi daha küçük oksijen cihazları da vardır. Oksijen cihazları solunum yetersizliği veya akciğer hastalığı olan kişilere oksijen desteği sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

 

Uyku Apnesinde Oksijen Cihazı Kullanımı

Uyku apnesi uyku hallinde kişide nefes kesilmesi şeklinde ortaya çıkan bir hastalıktır. Gece uyku halinde sıklıkla nefes alamama sorunu yaşayan hastalar uykuda ölümle karşı karşıya gelebilir. Uyku apnesi hastalarının yüksek tansiyon, kalp, felç gibi tehlikeli hastaları yaşama olasılıkları da yüksektir. Uyku apnesi hastalarının uyku esnasında nefessiz kalıp ölmelerini önlemek amacıyla CPAP oksijen cihazını kullanmaları gerekir. Bu cihaz uyku halindeyken hastaya bağlanan ve gece boyu rahat nefes alabilmesini sağlamaktadır. CPAP kullanmayan uyku apnesi hastalarının çeşitli hastalıklara yakalanma riskinin yanı sıra ölüm tehlikesinin olduğu da unutulmamalıdır.

Uyku Apnesinde Oksijen Cihazının Önemi

Uyku apnesi hastaları oksijen cihazı kullanmadıklarında gece boyu rahat ve sağlıklı nefes alamadıklarından gün boyu enerji düşüklüğü, konsantrasyon eksikliği ve sürekli uyku hali yaşarlar. Gece boyunca yeterli nefes alınamadığından vücutta oksijen yetersizliği sonucu başka hastalıklarda görülmeye başlar. Uyku apnesi hastalarında gece nefesin tıkanıp uyku halindeyken öldükleri sıklıkla yaşanan bir durumdur. Bu hastalar gece CPAP isimli oksijen cihazını takarak uyuduklarında gün boyu daha enerjik ve sağlıklı olurlar. Günleri daha verimli ve mutlu geçer. Tansiyon, kalp, felç gibi hastalıkları yakalanma riskleri olmaz. En önemlisi de cihaz kullanan hastaların aniden ölüm tehlikesi olmaz.

25 Aralık 2017
3.171 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. aslı dedi ki:

  Oksijen konsantratörü ben de çocuğum için kiraladım. Gayet fiyatları da son derece uygun, özellikle astım, bronşit hastalığına sahipseniz kesinlikle tavsiye ediyorum. İnsanın yaşam kalitesini öyle bir değiştiriyor ki inanamazsınız. Deneme amaçlı kiralamıştım ve şu an komple satın almayı düşünüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Aslı hanım, kızınıza acil şifalar dileriz, Dünyalar tatlısı kızınız var “Maşallah” kızınız daha rahat etmesi bizleri sevindirdi. Bizler için kızına bir öpüçük kondurun lütfen. Satın alma için dönüş yaptığınızda tekrar görüşürüz. Ama lütfen gelirken cim cimeyide getiriniz. İyi günler acil şifalar dileriz.

 2. Memduh Yıldırım dedi ki:

  Babam koah hastası o da kullanıyor oksijen cihazını. Ancak bu kadar çok faydası olduğunu bilmiyordum. Zamanında bir tanıdık vermişti bize plusmed markalı. Bakımı için size getirsek olur mu?

  1. admin dedi ki:

   Merhabalar, firmamız bakım yapmamakta. Bahsi geçen marka googleye yazın lütfen teknik servis çıkacaktır oraya bakım yaptırabilirsiniz. İyi günler.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
WhatsApp chat