Oksijen Makinası Kiralama

Oksijen Makinası Kiralama

Oksijen Makinası Kiralama; Hizmet anlayışımız 7/24 üzerine kurulu olup siz değerli müşterilerimize hizmeti en iyi ve an kalite bir şekilde sunmaya çalışmaktayız. Bir çok model bulunduran firmamız müşterilerimizin istediği markayı elde edebilmeleri için ürün yelpazemizi oldukça geniş tutmaktayız. Oksijen makinası kiralık hizmetinden yararlanmak isteyen İstanbulluların bizleri aramasını yeterli olacaktır, 1 le 3 saatleri arasında teslimat yapmaktayız. Siz arayın bizim profesyonel ekibimiz getirsin.

 

Oksijen Tedavisi  ve Tüpü Oksijen Özellikleri

Oksijen tedavisi hastanın en acil durumlarında hastaneden önce tercih edilen tedavi şeklidirHer insanın yaşamını sürdürebilmesi için oksijene ihtiyacı vardırBu nedenle hasta veya yaralılara ilave oksijen verilirSolunumun  durmasında yüksek derecede verilen oksijen hastanın yaşam şansını arttırır. En acil durumlarda kalp krizi ve aniden oluşan hafıza kaybı gibi durumlarda oksijenin önemi çok yüksektirAyrıca iç veya dış kanamalarda oksijen miktarı iyice azalırMutlaka dışarıdan  oksijen desteğine ihtiyaç duyulmaktadır.

 

Akciğerler İçin Oksijen Tedavisi

Solunum sisteminin en önemli parçası olan akciğerler kendi kendilerini temizleyen organ olsa da zamanla bazı şeylerden etkilenerek görevini yapmada zorlanmaktadır. Bu nedenle nefes alıp verirken zorlanma olur bazen acil durumlara sebebiyet verirBu nedenle akciğer rahatsızlığında solunum yetmezliği yaşanmaması için oksijene ihtiyaç duyulmaktadırOksijen tedavisi ciğerleri rahatlatır ve solunum düzelerek hastayı rahatlatırDurumu ağır olmayan hastalar için bu tedavi evinde de yapılmaktadırOksijen tüpü ile belli aralıklar ile kullanılan cihaz en büyük yardımcı ve tedavi şeklidirAkciğer yetmezliği dikkate alınması gereken hastalıktırSadece ciğerleri değil ilerleyen zamanlarda başka sorunlarda oluşabilirAkciğerlerin solunum alıp vermede yaşanan zorluğa göre oksijen ayarlanarak  doktor kontrolünde verilmektedirOksijensiz kalmanın hayati riski olduğu gibi vücuda verilen fazla oksijende zararlıdır.

Oksijen Tüpü Oksijen Özellikleri Nedir?

Yaşam için şart olan oksijen renksiz kokusuz ve tadı olmayan bir çeşit gazdırKişinin solunum yolu rahatsızlıklarında ilk tedavi oksijen verilmesidirBazen zehirlenme vakalarında oksijen tedavisi uygulanırHer canlının oksijene ihtiyacı vardırVücut oksijensiz kalındığında tüm organlar etkilenerek daha büyük sorunlar ortaya çıkmaktadır.Hastaya oksijen tüpü takmadan tüm bağlantılar kontrol edilmelidir, tüpün basıncı devamlı kontrol edilmelidirkullanım sırasında oksijen tüpünün düşmemesine dikkat edilmelidir.Taşınabilen oksijen tüplerinde sınırlı ve gereken oksijen bulunmaktadırSürekli kullanılması gereken hastalık durumlarında evde hastanın kullanmasını doktor önerir.Sağlıklı  olabilmek için doktor tavsiyesi ile tüm kurallara uyum sağlanmalı ve oksijen tüpünü evde kendiniz ayarlayarak kullanabilirsinizVanaların açık veya kapalı olmasına dikkat edilmelidir.

22 Aralık 2017
1.920 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. asiye dedi ki:

  Bende eşimin hastalığı sebebiyle Oksijen Konsantratörü fiyatlarına bakıyorum ama kiralama seçeneğini ilk defa gördüm. Bize bu alet 3 aylığına lazım. Acaba satın mı alsam yoksa kiralasam mı bilemedim.

  1. admin dedi ki:

   Merhabalar hanım efendi. 2 ile 3 ay arasında kullanacaksanız kiralık olarak temin etmeniz daha mantıklı, kısa süreli kullanımlar için My ticaret olarak oksijen makinası kiralama yapmanızı tavsiye ediyoruz. 3 aylık peşin verildiğinde indirim imkanı da sunmaktayız. Geçmiş olsun iyi günler.

 2. betül ailenir dedi ki:

  yeğenimin yaşı henüz çok küçük ama akciğer yetmezliği var. Allah’ım inşallah en yakın zamanda şifasını verir. doktorumuz bize oksijen konsantratörü almamızı söyledi ama uzun süreli kullanmayacağımız için kiralamayı düşünüyorum

  1. admin dedi ki:

   Betül hanım öncelikle yeğeninizin yaşı küçük olması bizleri üzdü. Tabi oksijen makinası kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Acil şifalar dileriz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
WhatsApp chat