Oksijen Konsantratörü Tamiri, Oksijen Konsantratörü Arızası, Oksijen Konsantratörü Teknik Servis, Solunum cihazı Teknik Servisi

Oksijen Konsantratörü Teknik Servisi

Kurumsal ve profesyonel hizmet sunan My ticaret, oksijen cihazı teknik servisi ve oksijen konsantartörü tamiri yapmaktadır, uzun yıllar medikal teknik servis hizmeti veren şirketimiz sizlere en iyi hizmeti vermek için ar-ge çalışmaları ve gerekli ekipman temini ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Solunum Cihazı Teknik Servis

Türkiye genelinden solunum cihazı tamir işleri almaktayız, yerimiz istanbul da olup diğer şehirlerden kargo ile solunum cihazı bakımı, solunum cihazı teknik servisi, solunum cihazları tamiri işleriniz yapılın, sizlere daha iyi hizmet vermek için Türkiye geneline kargo ile hizmet vermeteyiz.

Oksijen Konsantratörü Teknik Servisi

Oksijen konsantartörü için bizleri arayabilirsiniz, mesai saatlerinde teknik servis hizmeti veriyoruz. Bir telefon kadar sizlere yakınız.

Ülkemizde bir çok marka oksijen konsantratörü markası bulunmaktadır, bir çoğuna teknik servis hizmeti veriyoruz.

Oksijen Konsantratörü Filtre
Oksijen Konsantratörü Filtre
Oksijen Konsantratörü Su kabı
Oksijen Konsantratörü Su Haznesi

Oksijen Konsantratörü Hangi Amaçla Kullanılır

Oksijen, hava yolu ile alınan canlıların var olmasını ve yaşamın devam etmesini sağlayan hayat kaynağıdır. Oksijensiz yaşayabilen nadir canlılar haricinde hiç bir canlı oksijen olmadan yaşayamaz. İnsan vücudu her hangi bir sebeple oksijensiz kaldığında kandaki oksijen azalır. Tıpkı elektrik kesildiğinde jeneratör kullanarak enerji sağlanması gibi vücut kısa bir süre vücudundaki oksijen ile yaşar. Fakat sonrasında hastanın hayatı tehlikeye girer. Vücudun oksijensiz kaldığı durumlarda hemen bir sağlık kuruluşuna başvurarak dışarıdan oksijen tüpü ile oksijen takviyesi yapılması gerekir. Akciğer hastalarında vücuda oksijen sağlayan mekanizmanın çalışmaması sonucu hastanın sürekli dışarıdan oksijen alması gerekebilir. Böyle bir hastalık durumunda akciğer hastalarının neredeyse günün her saati oksijen tüpüne bağlı yaşayabilmeleri oksijen tüpünün kullanım zorluğu nedeniyle sıkıntılı olmaktadır. Bilim insanları akciğer hastalarına kolaylık sağlamak amacıyla yeni teknoloji ile oksijen konsantratörünü bulmuşlardır.

Akciğer Hastalarında Oksijen Konsatratörü Kullanımı

Oksijen konsantratörü soluduğumuz havadaki oksijen ve azotu özel moleküler ayrıştırıcı elekten geçirerek insan sağlığı için kullanılabilecek % 95 oranında oksijen gazı üreten bir makinedir. Akciğer hastaları oksijen konsantratörü ile sürekli oksijen tüpü almanın zorluğundan ve maliyetinden kurtularak oksijen konsantratörü ile vücuda gerekli oksijeni alabilirler. Oksijen konsantratöründe tüm bakteri ve tozlardan arındırılıp nemlendirilerek üretilen tıbbi oksijen, oksijen maskesi, oksijen kanülü veya oksijen kateteri ile hastaya ulaştırılmaktadır. Oksijen maskesinin hasta için kullanımı sıkıntılı olduğundan oksijen kateteri sıklıkla tercih edilir. Böylece hasta rahat yemek yiyip konuşabilir.

Akciğer Hastalarında Oksijen Konsantratörünün Önemi

Akciğer hastalarında dokulara ve kana oksijeni ileten organlar olan akciğerler işlev yapamadığından dışarıdan sürekli oksijen desteği gerekli olmaktadır. Bu sebeple akciğer hastaları ileri aşamalarda sürekli oksijen takviyesi ile yaşamını sürdürür. Oksijen konsantratörü oksijen tüpüne nazaran hafif, kolay taşınabilir ve daha ekonomik bir makine olduğundan akciğer hastaları için uygun bir oksijen takviyesidir. Oksijen konsantratörü akciğer hastalarının adeta eli ayağı gibi olur. Artık hayatları bu makine ile beraber devam etmek durumundadır. Oksijen konsantratörü oksijen kateteri ve oksijen kanülü ile burundan yumuşak uçlu, oksijeni eşit dağıtan aparatlar ile hastaya rahat oksijen verilmesini sağlar.

20 Ağustos 2017
Oksijen Konsantratörü Tamiri, Oksijen Konsantratörü Arızası, Oksijen Konsantratörü Teknik Servis, Solunum cihazı Teknik Servisi için yorumlar kapalı
18.073 kez görüntülendi
Contact me
whatsapp
phone
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.